4 отзыва
emoji-quarantineМагазин временно не работает, ждем вас после окончания карантина
+380671940009
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
NoLimits
Apple iPhone 6s 16GB Gold New, фото 1
Apple iPhone 6s 16GB Gold New, фото 2Apple iPhone 6s 16GB Gold New, фото 3Apple iPhone 6s 16GB Gold New, фото 4Apple iPhone 6s 16GB Gold New, фото 5

Apple iPhone 6s 16GB Gold New

 • Нет в наличии
 • Код: i015

Цену уточняйте

Apple iPhone 6s 16GB Gold New
Apple iPhone 6s 16GB Gold NewНет в наличии
Цену уточняйте
+380671940009
(Ігор) з 09:00 до 18:00
+380671940009
(Ігор) з 09:00 до 18:00

Заказ только по телефону

 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Новий телефон.
В заводських плівках.
Оригінал ( IMEI коди співпадають)
Neverlock (працює з будь яким оператором)

Повний новий заводський комплект:
•Кабель;
•Адаптер;
•EarPods;
•Рідна коробочка;
•Документи;
•Гарантія;

Алюміній серії 7000. Корпус міцніше.
Корпус iPhone 6s виготовлений з алюмінію, який застосовується в аерокосмічній галузі. Цей сплав, створений на основі унікального поєднання компонентів, - найміцніший з усіх, які коли-небудь використовували для виробництва iPhone.

Найміцніше в світі скло для смартфона. Тепер ще міцніше.
При виготовленні нового скла для iPhone 6s застосовується унікальний двоетапний процес іонного обміну. Скло посилено на молекулярному рівні - тепер це саме міцне скло з усіх коли-небудь розроблених для смартфонів.

Цілісний. Витончений.
Витончений корпус Unibody з плавними лініями, створений для iPhone 6, використовується і для iPhone 6s. Його як і раніше дуже зручно тримати в руці.

Touch ID - поліпшена безпеку. Досить одного дотику.
Для Touch ID використовується новітній датчик ідентифікації за відбитками пальців, який дозволяє легко і надійно встановлювати і знімати блокування з телефону.

Глибокий рівень потужності.
Зміни йдуть зсередини. При створенні iPhone 6s Apple використовували кожну можливість зробити його краще, зручніше і ефективніше. В iPhone 6s також реалізовані нові передові технології, такі як 3D Touch і Live Photos.

3D Touch - нове покоління Multi-Touch.
iPhone 6s пропонує принципово новий спосіб взаємодії з телефоном - вперше за свою історію iPhone може розрізняти силу вашого натискання на дисплей. Крім таких знайомих жестів Multi-Touch, як дотик, змахування, зведення та розведення пальців, технологія 3D Touch дозволяє використовувати функції Peek і Pop. І це абсолютно новий вимір в роботі з iPhone. До того ж при використанні 3D Touch iPhone забезпечує тактильний відгук, тому ви не тільки бачите результат своїх дій, але і відчуваєте інтенсивність кожного натискання.

Представляємо функції Peek і Pop.
Завдяки цим технологіям ви можете переглядати найрізноманітніший контент і працювати з ним, навіть не відкриваючи. Наприклад, якщо ви легко натиснете на лист, функція Peek покаже превью. А якщо натиснете сильніше - функція Pop відкриє його.

Використовуйте Peek, щоб побачити превью листи:

 • Технологія 3D Touch робить роботу з поштою простим і зручним. Щоб поглянути на лист, злегка натисніть на нього.
 • Вміст з'явиться у верхній частині поштового інтерфейсу. Якщо лист короткий, цього превью вам буде досить. Просто припиніть натискати, щоб повернутися до списку входять.
 • А якщо ви захочете дізнатися всі подробиці, натисніть на лист трохи сильніше, щоб відкрити його на весь екран, як якщо б ви торкнулися його в списку входять.

Подивіться сайт, не заходячи на нього:

 • Якщо хтось переслав вам посилання на веб-сайт, функція Peek може показати його превью, не залишаючи поточної програми.
 • Злегка натисніть на лінк, щоб побачити верхню частину сторінки як в Safari. Припиніть натискати, щоб повернутися до листа.
 • Якщо ж ви захочете подивитися сторінку в Safari повністю, натисніть посилання трохи сильніше, і функція Pop відкриє сайт.

Дивіться фотографії без відриву від зйомки:

 • Якщо ви хочете побачити свої знімки, не перемикаючись між додатками, легко натисніть на мініатюру фотографії.
 • Зображення відкриється разом зі шкалою відтворення для переміщення між знімками. Щоб подивитися всі фотографії, смахніте ліворуч, не послаблюючи натискання. А щоб продовжити зйомку, просто приберіть палець з дисплея.
 • Якщо ви хочете розглянути фотографію докладніше, натисніть на дисплей сильніше - тепер ви можете поділитися знімком, відредагувати його, видалити або додати в обране.

 

Подивіться розташування, натиснувши на адресу:

 • Якщо хтось переслав вам адресу, функція Peek покаже його на карті прямо в тому додатку, в якому ви перебуваєте.
 • Злегка натисніть на лінк, та місце розташування з'явиться на мапі в верхній частині екрану. Припиніть натискати, щоб повернутися до екрана з адресою.
 • А якщо ви захочете дослідити цей район детально, натисніть трохи сильніше, щоб функція Pop розгорнула карту на весь екран.

 
Швидкі дії - короткий шлях до того, що найчастіше потрібно
Завдяки функції «Швидкі дії» вам буде потрібно набагато менше натискань для виконання найпоширеніших операцій. Можна створити повідомлення для людей зі списку обраних контактів. Або швидко включити камеру і зняти Селфі. Або моментально прокласти маршрут до будинку. Для багатьох з цих дій достатньо одного натискання на головному екрані.

Багато Швидкі дії можна активувати прямо з головного екрану всього одним натисненням. Наприклад, досить натиснути на іконку програми «Телефон», щоб подзвонити кому-небудь зі списку обраних контактів.

Дивіться, що можна робити за допомогою Швидких дій:

 • Всього одне натискання для різних видів зйомки. Натисніть сильніше на іконку Камери на головному екрані, щоб миттєво зробити Селфі, зняти відео або перейти до розширених функцій камери, таким як режим сповільненої зйомки.
 • Почніть розмову без зволікання. Натисніть на іконку програми «Повідомлення» на головному екрані, щоб створити нове повідомлення або зв'язатися з одним з друзів зі списку обраних контактів.
 • Пункт призначення ще ближче. Натисніть на значок програми «Карти», щоб миттєво прокласти маршрут до будинку, відзначити на карті своє поточне місце розташування, поділитися ним з одним або дізнатися, що знаходиться поблизу.
 • Змахніть вгору, щоб зробити більше. Коли ви переглядаєте веб-сайт в режимі Peek, досить змахнути по екрану вгору, щоб відкрилося меню найбільш популярних функцій. Наприклад, при змахування в Safari з'являється можливість скопіювати посилання, відкрити сторінку в новій вкладці або додати сайт в Список для читання.
 • Виходьте на зв'язок по фотографії. Торкніться зображення в профілі вашого знайомого в Пошті, повідомленнях та інших додатках iOS 9, і перед вами з'явиться меню, з якого ви зможете з ним зв'язатися.
 • Сортуйте листи натисканням і змахування. Якщо ви переглядаєте лист в режимі Peek, ви можете змахнути вліво, щоб видалити його, або вправо, щоб позначити як непрочитане.

Ще більше можливостей управління.
Технологія 3D Touch передбачена для багатьох функцій iOS 9, щоб ваші звичні дії стали ще більш інтуїтивними. Вам доступно безліч нових можливостей, які відкриваються одним простим натисканням.

 • Одне натискання перетворює клавіатуру в трекпад. Натисніть на текст в Нотатках, Поштою або повідомленнях, і ваша клавіатура стане трекпадом. Використовуйте курсор, щоб швидко і точно вибирати фрагменти тексту і працювати з ними.
 • Швидше перемикайтеся між додатками. Натисніть в лівій частині екрана, щоб перейти до режиму багатозадачності. Змітайте, поки не знайдете потрібний додаток. Потім торкніться його, щоб відкрити.
 • Міняйте силу натискання при малюванні. Технологія 3D Touch в додатку «Нотатки» дозволить вам фіксувати свої ідеї більш детально і точно. Коли ви щось малюєте або записуєте, ви можете використовувати лінії різної товщини: при слабкому натисканні на екран вони виходять тонше, а при сильному - товщі.

Live Photos - один дотик продовжує момент.
Звичайна фотографія фіксує момент. А завдяки Live Photos ці моменти оживають, викликаючи в пам'яті дорогі вам спогади. За основу Live Photo береться 12- мегапіксельний знімок. До і після нього також записується кілька секунд з рухом і звуком.

Таку фотографію можна оживити, просто натиснувши на неї в будь-якій частині. Ви навіть можете встановити свій улюблений знімок Live Photo на екран блокування і згадувати про цей момент щоразу, коли дістаєте iPhone 6s з кишені. І, звичайно, Live Photos можна переглядати і на інших пристроях Apple.

Динамічні шпалери.
Знімки Live Photos допомагають зберегти найприємніші спогади. Встановіть Live Photo на екран блокування і натисніть на нього, щоб зображення ожило. Можна вибрати для шпалер будь-якої з ваших знімків Live Photo або використовувати динамічні шпалери, передбачені в iOS 9.

Посміхніться, вас знімає найпопулярніша в світі камера.
Всі люблять фотографувати на iPhone. Власне кажучи, це найпопулярніша в світі камера. Але ще більше люди цінують ті пам'ятні миті, які відображені на фотографіях. Тепер вони стануть ще яскравіше з Live Photos - відмінним способом перетворити статичні кадри в живі.

Більше приголомшливих деталей в кожному пікселі.
Камера iSight дозволяє робити чудові 12- мегапіксельні знімки. Але відомо, що якість фотографії визначається не тільки кількістю пікселів. Тому iPhone оснащується ультрасучасної матрицею, новим процесором обробки сигналу зображення, новою технологією налаштування пікселів, технологією Focus Pixels, удосконаленою технологією тональної компресії. Що це означає? Це означає, що вирішені всі технічні завдання. Вам залишається тільки побачити хороший кадр, торкнутися кнопки затвора і зробити самий приголомшливий знімок для своєї колекції.

Камера 4K. Вас чекають серйозні зйомки.
Перемога в змаганнях. Імпровізована вечірка з танцями. Перша поїздка на двоколісному велосипеді. Такі події просто неможливо не зняти на відео. Але тепер це можна робити з дозволом, який в чотири рази перевершує дозвіл HD-відео. Вісім мільйонів пікселів - достатньо для того, щоб збільшувати зображення до найдрібніших деталей прямо під час зйомки або при перегляді відео 4К. Це означає, що відео буде чітким, а кольори яскравими навіть в умовах слабкого освітлення.

Від Селфі до автопортрету.
HD-камера FaceTime дозволяє знімати Селфі і дзвонити по FaceTime - це відмінний спосіб проявити себе. З 5-мегапіксельними фото у вас тепер ще більше можливостей для самовираження. Крім того, завдяки Live Photos HD-камера FaceTime може відобразити ті невловимі нюанси, які видно тільки в русі: ваш сміх, ямочку на щоці або широко розкриті від подиву очі.

Retina Flash. Ви прекрасні в будь-якому ракурсі.
HD-дисплей Retina - це не тільки екран вашого iPhone. Це ще й спалах для HD-камери FaceTime. При зйомці Селфі Попередні спалахи визначає рівень освітленості, після чого спрацьовує спалах True Tone на дисплеї, оптимально доповнюючи собою навколишнє освітлення. В результаті у вас виходить прекрасний знімок з реалістичною передачею кольору і природним тоном шкіри. В основі Retina Flash лежить інноваційна технологія: спеціальний процесор збільшує яскравість екрану в три рази в порівнянні зі звичайним станом. Так що ви можете сміливо посміхатися. iPhone 6s завжди готовий до зйомки.

A9 - самий передовий процесор для смартфона.
З процесором A9 вдалося вивести продуктивність і ефективність iPhone 6s на новий рівень. Він став працювати не тільки швидше, але і якісніше. При роботі з графікою процесор А9 не поступається по продуктивності ігрових приставок, тому ігри та програми стають набагато цікавіше і цікавіше.

64-бітна архітектура рівня настільних комп'ютерів.
Процесор А9 представляє собою третє покоління процесорів на основі 64-бітної архітектури. У ньому використовуються новітні технології для мобільних пристроїв, завдяки яким загальна продуктивність підвищилася на 70% в порівнянні з моделями попереднього покоління. А ефективність роботи з графікою збільшилася на цілих 90%.

M9 - створений бути ефективним.
Сопроцессор руху M9 вбудований безпосередньо в процесор А9. Ви зможете робити більше і працювати довше завдяки неймовірній продуктивності і потужності заряду акумулятора. М9 взаємодіє з акселерометром, компасом, гіроскопом і барометром, що розширює можливості по збору фітнес-даних. З iPhone 6s ви зможете вимірювати не тільки число кроків і пройдену відстань, але також швидкість бігу, ходьби і рівень підйому. Процесор M9 працює виключно чітко і ефективно - тому, зокрема, служба Siri завжди включена і готова приймати голосові команди. Для її активації досить сказати: «Привіт, Siri».

Нове слово в мобільній фотографії.
iPhone 6s оснащений новітнім процесором обробки сигналу зображення, розробленим Apple. При спільному використанні з iOS 9 він забезпечує покращене шумозаглушення в просторової і тимчасової областях, а також дозволяє використовувати систему тональної компресії третього покоління. Нова 12-мегапіксельна матриця використовує передову технологію настройки пікселів. Кожен з них перероблений таким чином, щоб уникнути взаємних перешкод між субпікселями. Тому нам вдалося помістити в матрицю більше пікселів, щоб зробити фотографії більш чіткими, поліпшити передачу кольору і знизити шум. В iPhone 6s Plus оптична стабілізація зображення застосовується не тільки для фотографій, але і для відео, забезпечуючи високу якість зйомки навіть при слабкому освітленні.

А 5-мегапіксельна HD-камера FaceTime використовує спалах Retina Flash для створення добре освітлених Селфі. Коли ви включаєте Retina Flash, спеціальний процесор збільшує яскравість екрану в три рази в порівнянні зі звичайною зйомкою. У поєднанні з технологією True Tone спалах забезпечує ідеальне освітлення, де б ви не фотографували.

Швидкість 4G LTE і Wi-Fi вище.
iPhone 6s дозволяє вам користуватися інтернетом, завантажувати додатки та ігри і залишатися на зв'язку з близькими людьми. І тепер все це можна робити в два рази швидше завдяки підтримці технології 4G LTE Advanced. iPhone 6s підтримує до 23 діапазонів LTE для ефективної роботи в роумінгу - більше, ніж інші смартфони. Крім того, він передає дані практично в два рази швидше при підключенні до Wi-Fi. А підтримка технології Bluetooth забезпечує зв'язок з Apple Watch, зовнішніми динаміками і сотнями інших пристроїв.

Кришталево чіткі дзвінки.
iPhone 6s підтримує ще більш високу швидкість бездротового зв'язку, тому ви будете чути голос співрозмовника так, як ніби перебуваєте з ним в одній кімнаті. Ви зможете виходити в інтернет навіть під час розмови або коли мережа недоступна.

iOS 9 - унікальна система, неповторний телефон.
Чому ніщо не зрівняється з iPhone? Тому що він працює під управлінням операційної системи iOS 9. У ній поєднуються елегантний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, великі функціональні можливості і надійний захист даних. Вона відмінно працює і прекрасно виглядає. З iOS 9 ваш iPhone здатний практично на все - вам залишається тільки отримувати задоволення від роботи з ним.

Настільки просто, що відразу все зрозуміло.
Як тільки ви візьмете в руки iPhone, вам здасться, що ви давно і добре його знаєте. І це не випадково. Насправді так і було задумано. Чіткий, ретельно продуманий інтерфейс дозволяє з легкістю дивитися веб-сайти, знімати Селфі або обмінюватися повідомленнями з друзями.

Конфіденційно і безпечно.
Політика конфіденційності - це не просто функції операційної системи iOS 9. Це її основоположні принципи. Apple спростили для вас налаштування опцій конфіденційності та безпеки, щоб ускладнити для сторонніх доступ до вашої інформації.

 

Характеристики
Производитель  Apple
Экран
Тип экранаRetina
Диагональ экрана4.7 (дюйм)
Разрешение экрана1334×750
Число пикселей на дюйм, PPI326
Количество цветов экрана16.0 (млн. цветов)
Память и процессор
ПроцессорApple A9
Объём встроенной памяти16.0 (GB)
Питание
Емкость аккумулятора1715.0 (мА/ч)
Мультимедиа
Количество мегапикселей камеры12.0 (Мп)
Максимальное разрешение видео1920x1080
Информация для заказа
 • Цена: Цену уточняйте